O nas – Tani kurier Online

W FastPost wierzymy w przedsiębiorczość i swobodę gospodarczą dla każdego. Nieustannie pracujemy nad osiągnięciem dwóch głównych celów jakimi są kompleksowość oraz dostępność usług kurierskich. Wolność gospodarcza oraz otwarty rynek oznaczają dla nas możliwość docierania i oferowania produktów klientom na całym świecie. Pokonujemy bariery i tworzymy możliwości.

Podejmujemy także wyzwanie w postaci podnoszenia świadomości oraz edukacji z zakresu usług kurierskich każdego kto chce słuchać.

Przede wszystkim słuchamy klientów. Organiczny rozwój platformy to odpowiadanie na oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Wkładamy duży wysiłek w udoskonalanie technologii, automatyzację procesów oraz intuicyjność obsługi systemu.

Problemy z jakimi borykają się klienci są dla nas chętnie podejmowanym wyzwaniem. Nic nie motywuje nas tak, jak pomoc w problematycznej sytuacji związanej z wysyłką kurierem i wdzięczność klienta.

Zapewniamy kompleksowość i dostępność usług. Na FastPost wyślesz kopertę do innego miasta lub paletę do Singapuru.

Wśród usług znajdziesz:

  • przesyłki kopertowe
  • przesyłki paczkowe
  • przesyłki paletowe
  • transporty całopojazdowe
  • transporty dedykowane
  • przesyłki międzynarodowe import/eksport
  • przesyłki lotnicze
  • doręczenia na godzinę

FastPost – tani kurier dla każdego

Standardy FastPost, o których powinieneś wiedzieć wybierając przewoźnika:

Transport przesyłek paczkowych i paletowych (zarówno w kraju jak i poza granicę), to na FastPost usługa dostępna dla każdego, bez wymaganych limitów minimalnych, umów i przyszłych zobowiązań,

Dzięki rozbudowanemu kalkulatorowi, nasi klienci znają dokładne koszty nadania przesyłek oraz mają listę dostępnych przewoźników. Mogą wybrać najlepszą dla siebie ofertę i optymalizować koszty,

To wszystko dostępne od ręki
Bez umów
Bez zobowiązań
Dostępne 24/7.

Zapraszamy!

Właścicielem
serwisu FastPost.pl jest RADMAL Radosław Socha z siedzibą w Rawie
Mazowieckiej 96-200, al. Konstytucji 3 Maja 2/10, NIP 8351533341,
REGON 100476410