Poradnik

Przesyłka kurierska na Litwę.

Czy Litwa okaże się przyjaznym miejscem dla poszerzenia rynku dla Twojej działalności? Być może kusi – ponieważ wciąż jest nieodkrytym przez Europę Zachodnią miejscem, które chętnie chłonie nowe produkty. Zobacz w jaki sposób możesz skutecznie zawiązać kilka lukratywnych umów.

Nie ma nic dziwnego, że interesujesz się wejściem na rynek litewski. Wciąż jest na nim wiele miejsca, a produkty polskie są przez nich uważane za dobrej jakości alternatywę dla chińskich zamienników. W dodatku kraj należy do Unii Europejskiej, ułatwiając wymianę handlową na wszystkich możliwych szczeblach!

Zanim przejdziesz do interesów..

Każde nawiązanie relacji biznesowej musi być poprzedzone spotkaniem między stronami. Litwini są znani z tego, że drzemie w nich nutka biurokraty. Wszystko od początku do końca musi być zapięte na ostatni guzik. Dlatego spotkania potwierdzaj nawet z 3-tygodniowym wyprzedzeniem. Podczas spotkania zachowaj formalną etykietę, nie zapominając o zwracaniu się do drugiej osoby z uszanowaniem tytułów (w tym i naukowych). Być może pierwsze spotkanie będzie pozbawione emocji, ale bogate w rzeczowe informacje, to kolejne już będą zdecydowanie serdeczniejsze.

Obywatele Litwy, którzy chcą nawiązać z Tobą interesy, będą wymagać wszystkiego na piśmie. Umowę musisz dostarczyć jak najszybciej, dlatego dowiedz się jaki kurier z Polski do Litwy spełni Twoje oczekiwania.

Bądź wymagający względem nadawania przesyłki na Litwę

Litwini wymagają także szybkich działań, dlatego na umowę nie będą czekać w nieskończoność. Jeżeli wracasz do Polski, aby dopiąć formalności, musisz ostrożnie dobrać usługi kurierskie. Sprawdź czy oferowany kurier z Polski do Litwy przez FastPost.pl spełni wszystkie Twoje oczekiwania względem ceny, czasu realizacji i późniejszych usług.

Musisz myśleć przyszłościowo, ponieważ przesyłki na Litwę będą nadawane z Twojego biura regularnie. W końcu w jakiś sposób będziesz dostarczać swoje produkty. Korzystając z serwisu, masz okazję nadać nie tylko listy z umowami, paczki z przykładowymi produktami, ale i palety z zamówieniami hurtowymi. Pamiętaj, aby też zapoznać się z regulaminem przewoźnika i właściwie określić wymiary i wagę paczki – tylko w ten sposób poznasz prawdziwe koszty usługi.

Bądź ostrożny i cierpliwy!

– Litwini są formalistami, dlatego pytają o wiele szczegółów,

– Dokładnie wszystko analizują, dlatego wysyłając im produkty, upewnij się, że są sprawne i właściwe zabezpieczone,

– Widząc status dostarczenia przesyłki, zadzwoń do kontrahenta, aby zachować wszelkie formalności. Zapytaj czy ma dodatkowe pytania, na które możesz odpowiedzieć.

Polecane artykuły
Poradnik

Wysyłka paczek kurierem do Irlandii.

Firmy kurierskiePoradnik

Który kurier będzie najtańszy dla mojej firmy?

Poradnik

Jak wysłać paczkę kurierem do Holandii?

PoradnikUsługi kurierskie

Kurier Polska - Luksemburg