O FastPost.pl

Porównywarka firm kurierskich

Od wysłania standardowej paczki w kopercie, po międzynarodowe przesyłki – kompeksowe usługi FastPost.pl to odpowiedź na oczekiwania i potrzeby każdego, kto szuka najlepszych usług kurierskich, niezależnie od gabarytów paczki. Jak działa porównywarka firm kurierskich i co dzięki niej zyskujesz?

Jak porównać firmy kurierskie?

Jeśli szukasz narzędzia, które pomoże Ci w znalezieniu najkorzystniejszej oferty w zakresie usług kurierskich, jesteś w dobrym miejscu! FastPost.pl to porównywarka firm kurierskich, dzięki której znajdziesz najtańszego kuriera i najlepszą firmę kurierską w jednym miejscu. Nie tracisz pieniędzy na rejestrację i nie podpisujesz umowy, a jednocześnie korzystasz z szerokiej gamy usług oraz wybierasz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Co wyróżnia naszą porównywarkę?

 • Brak umów, abonamentu, ukrytych kosztów, opłat za rejestrację ani deklaracji minimalnej liczby wysyłanych przesyłek miesięcznie;
 • Szeroki wachlarz usług i kompleksowa oferta, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno import, jak i eksport, od krajowych przesyłek kopertowych, po międzynarodowe wysyłki;
 • Usługi dodatkowe: pobranie, ubezpieczenia, dokumenty zwrotne;
 • Proklienckie podejście działu Obsługi Klienta;
 • Możliwość wyboru najtańszych usług kurierskich na rynku
 • Baza wiedzy i poradników – dzięki temu wiesz, jak bezpiecznie wysyłać paczki.

Znajdziesz tu ofertę:

 • DPD
 • UPS
 • FedEx
 • DHL
 • InPost
 • Rhenus
 • RABEN
 • Poczta Polska
 • EronTrans
 • SUUS Legistics

Tani kurier dla każdego

Chcesz wysłać paczkę lub kopertę? Mamy dla Ciebie 5 przewoźników. W każdej chwili możesz sprawdzić ofertę każdego z nich i wybrać tę, która najbardziej odpowiada na Twoje potrzeby. Jeśli nie możesz się zdecydować lub masz wątpliwości – skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszych usług kurierskich.

Przesyłki międzynarodowe

Znajdziesz u nas również ofertę na przesyłki międzynarodowe. Taką usługę realizują wybrane firmy kurierskie, między innymi DPD czy UPS. Przesyłki lotnicze mogą dotrzeć na drugi koniec świata nawet na drugi dzień po ich nadaniu! Oferta dotyczy zarówno importu, jak i eksportu – szczegóły znajdziesz na naszej stronie oraz blogu.

Tanie przesyłki paletowe

Nasza porównywarka firm kurierskich jest świetnym narzędziem również dla osób, którym zależy na przesyłkach paletowych. Bez problemu znajdziesz ofertę na najpopularniejsze wysyłki, zarówno europalet o wymiarach 120 x 80 cm, jak i palet przemysłowych. Istnieje także możliwość skorzystania z usług przesyłek paletowych o niestandardowych wymiarach, np. 200 x 110 cm. Dla najbardziej powszechnych wymiarów znajdziesz ofertę aż 6 przewoźników.

Również w tym zakresie możesz skorzystać z dodatkowych usług. Ze względu na zmienne kursy walut oraz ceny paliw, przesyłki międzynarodowe palet podlegają wycenie indywidualnej. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszego formularza kontaktowego – sprecyzuj w nim swoje potrzeby, a my postaramy się dopasować do nich najkorzystniejszą ofertę.

Jak działa porównywarka firm kurierskich?

Na stronie głównej porównywarki FastPost.pl znajdziesz kalkulator wysyłek, w którym określasz wszelkie informacje o paczce.

 1. W pierwszym kroku wybierz rodzaj przesyłki (paczka/koperta/paleta).
 2. Podaj wymiary (długość, szerokość, wysokość), wagę oraz rodzaj opakowania.
 3. Opcjonalnie podaj kwotę pobrania lub kwotę ubezpieczenia przesyłki
 4. Możesz dodatkowo wybrać kraj nadawcy i odbiorcy.
 5. Wybierz opcję “wyceń”.

Proste i szybkie, prawda? Po prawidłowym uzupełnieniu wszystkich pól otrzymujesz listę z możliwościami. W każdej chwili możesz zmienić parametry swojej wyceny, a cena zostanie natychmiast uaktualniona. Deklaracja właściwej wagi, wymiarów oraz sposobu pakowania jest warunkiem realnej wyceny.

Następnym krokiem jest wybór firmy kurierskiej, ewentualnych usług dodatkowych, podanie dane nadawcy i odbiorcy, dokonujesz płatności, drukujesz list i czekasz na kuriera.

Porównywarka firm kurierskich jest intuicyjna, pozwala określić najważniejsze informacje o przesyłce i daje możliwość wyboru najkorzystniejszej opcji wysłania paczki. Korzystają z niej zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.

Znajdź i zamów kuriera oraz wysyłaj paczki w korzystnych cenach – oszczędzaj czas i pieniądze! Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać niewielką paczkę w kopercie, czy chcesz skorzystać z opcji nadania paczki samolotem, bądź międzynarodowego importu lub eksportu, nasza porównywarka firm kurierskich na pewno okaże się pomocna. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się ze specjalistami z serwisu FastPost.pl, którzy udzielą Ci niezbędnych informacji oraz doradzą najkorzystniejsze rozwiązania.

Życzymy miłego korzystania z naszej porównywarki!


Polecane artykuły
Firmy kurierskieO FastPost.pl

Rzetelny, terminowy i tani kurier — jak go znaleźć?

O FastPost.plPoradnik

Przesyłki kurierskie do Hiszpanii

O FastPost.plUsługi kurierskieZ branży

Jak wybrać kuriera dla biznesu motoryzacyjnego

O FastPost.plUsługi kurierskie

Jak wybrać kuriera dla sklepu internetowego?