Usługi kurierskie

Wszystko o wysyłaniu paczek i palet na teren Niemiec

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie coraz częściej wysyłamy przesyłki poza granice naszego Państwa. Związane jest to głównie z międzynarodowym biznesem, na który decyduje się obecnie coraz większa liczba przedsiębiorców. Wysyłka towarów za granicę nie tylko napędza rozwój firmy, ale dzięki zwiększonemu popytowi, pozwala na coraz to śmielsze inwestycje. Z Polski najczęściej wysyłamy przesyłki do naszego zachodniego sąsiada, czyli Niemiec. Jest to kraj z potężną gospodarką, w którym popyt na różnego rodzaju produkty jest bardzo duży, dlatego przedsiębiorcy starają się wszystkimi sposobami wkroczyć na rynek Niemiecki. Jak wysłać paczki i palety na teren Niemiec i z jakimi kosztami się to wiąże?

Czy warto postawić na portal kurierski podczas wysyłki paczek i palet do Niemiec?

 Nasz zachodni sąsiad jest bardzo rozległym krajem. Składa się ono z 16 landów, czyli krajów związkowych i jest najludniejszym państwem Unii Europejskiej z liczbą ludności sięgającą około 83 milionów osób. Niemcy słyną z silnej gospodarki, dlatego każdy przedsiębiorca chce wejść na ich rynek. Wysyłanie paczek do Niemiec jest tym bardziej ważne dla polskich przedsiębiorców, ponieważ wiele z nich wystawia swoje produkty na serwisach aukcyjnych eBuy czy Amazonie, których nie są jeszcze dostępne w Polsce. Z tego powodu wysyłka paczki, czy palety do Niemiec musi być nie tylko szybka i skuteczna, ale także i tania. Osoby, które mają dylemat i zastanawiają się nad wyborem konkretnego kuriera, często decydują się na wybór portalu kurierskiego. Jest to jak najbardziej zrozumiała decyzja, ponieważ takie portale, dzięki swojemu doświadczeniu mają bardzo atrakcyjne ceny wysyłki paczek i palet do Niemiec.

Jak szybko moja paczka, czy paleta dotrze na teren Niemiec?

 Decydując się na portal kurierski, taki jak fastpost.pl, mamy pewność, że nasza przesyłka znajdzie się w miejscu docelowym najszybciej jak to możliwe. Gwarantują to umowy ze sprawdzonymi przewoźnikami międzynarodowymi, takimi jak firma kurierska UPS. W fastpost.pl przesyłka dociera w 2 dni robocze. Jest to zaskakująco dobry wynik, biorąc pod  uwagę cenę usługi, która zależna jest od wymiarów i wagi paczki. Fastpost.pl robi ukłon w stronę klienta, ponieważ nie wymaga minimalnej ilości przesyłek wysłanych na teren Niemiec, nie wiąże się z klientem żadną umową i nie obarcza go ukrytymi kosztami. Z fastpost.pl wyślesz paczkę, czy paletę na teren Niemiec szybko i tanio.

Kolejnym atutem skorzystania z portalu kurierskiego jest to, że zgłoszenia przyjmuje on 24 godziny na dobę. Oznacza to, że w każdej chwili możemy skorzystać z przejrzystego formularza i nadać swoją paczkę lub paletę online. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba nigdzie stać w kolejce, ponieważ wszystkie najważniejsze kwestie załatwimy online. Wypełnienie formularza jest ekspresowe i zajmuje dosłownie 3 minuty.

Decydując się na fastpost.pl masz pewność, że Twoja przesyłka lub paleta dotrze na teren Niemiec w przeciągu 2 dni roboczych, a koszt tej usługi będzie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Polecane artykuły
PoradnikUsługi kurierskie

Kurier Polska - Luksemburg

O FastPost.plUsługi kurierskieZ branży

Jak wybrać kuriera dla biznesu motoryzacyjnego

O FastPost.plUsługi kurierskie

Jak wybrać kuriera dla sklepu internetowego?

O FastPost.plUsługi kurierskie

Jak naliczane są opłaty za paczki zagraniczne?