Usługi kurierskie

Jak wysłać kuriera do Austrii

falga austrii

Austria jest rynkiem, który chętnie przyjmuje towary od polskich przedsiębiorców. Jak się okazuje, roczny eksport od nas do tego kraju wynosi 14 200 mln euro, gdy import jest o jeden milion euro mniejszy. To znak, że polskie produkty są chętnie kupowane w Austrii i wciąż mamy szansę zarobić konkretne pieniądze, wysyłając swoje dobra w tym kierunku.

Kurier z Polski do Austrii – zobacz na co zwrócić uwagę

Dobra wiadomość jest taka, że kraj ten należy do Unii Europejskiej, dlatego nadawanie paczek czy palet jest łatwe i bezproblemowe. Każdy, kto chce wysłać kuriera do Austrii nie musi obawiać się skomplikowanych formalności, odpraw celnych i przygotowywania dokumentacji. Wystarczy tylko dobrać właściwą ofertę i przygotować odpowiednio przesyłkę.

Jednakże problemem mogą okazać się koszty oraz czas nadawania przesyłek – niezależnie od rozmiarów i miejsca docelowego na mapie Austrii, stąd warto skorzystać z serwisów w sieci. Pozwalają one na szybkie i łatwe nadawanie przesyłek, a proces trwa zaledwie kilka minut.

jak wysłać paczke do austrii
Austria to ciekawe kierunek nie tylko dla trustów. Przedsiębiorcy także znajda tam coś dla siebie.

Poznaj FastPost.pl i nadawaj paczki bez wychodzenia z siedziby Twojej firmy

Każdy przedsiębiorca ceni sobie czas, dlatego możliwość nadawania paczki przez internet jest ułatwieniem. Musi jednak wiedzieć, aby dobrze ją zapakować oraz zmierzyć wymiary kartonów, w których będą odbywać drogę. Ważną wskazówką jest także pakowanie przedmiotów w standardowe kartony o klasycznych i prostych kształtach. Każda niestandardowa paczka będzie wyceniana nieco drożej.

Jak przygotować właściwie paczkę do drogi? Niezależnie od tego, czy będzie to list, mniejsza paczka czy duża paleta, zanim kurier z Polski do Austrii odbierze przesyłkę, trzeba przeprowadzić ją osobiście przez proces pakowania, zabezpieczenia i nadania. Trzeba pamiętać, że każdy przedmiot musi być zabezpieczony w środku, dlatego wybieraj oryginalne kartony, albo takie, które będą idealnie pasować. Jeżeli pojawiają się luzy, należy je zabezpieczyć wypełnieniem z tworzywa sztucznego. Po zamknięciu przesyłki, wystarczy już tylko zmierzyć i zważyć, a następnie, za pomocą strony dostępnej z komputera czy na telefonie, wpisać wszystkie dane, miejsce docelowe i.. wybrać najkorzystniejszą ofertę.

FastPost.pl pozwala wybrać tego kuriera, którego oferta odpowiada nam pod względem finansowym, jak i czasu realizacji. Opłacając koszt, system automatycznie wygeneruje etykietę, a na po zakończonym procesie, przygotuje fakturę, a sam kurier przyjedzie osobiście po paczkę.

PRZEDSIĘBIORCO, NIE ZAPOMNIJ PRZY PAKOWANIU!

– dobierz taki karton dla swoich przesyłek, który idealnie będzie pasować do wysyłanych przedmiotów

– wszelkie wolne przestrzenie zabezpiecz dodatkowym wypełnieniem ze spienionego tworzywa sztucznego, to ochroni towar przed uszkodzeniami

– nie zapomnij okleić karton i pozostawić ważne informacje o zawartości (np. o przewożonym szkle)

Polecane artykuły
PoradnikUsługi kurierskie

Kurier Polska - Luksemburg

O FastPost.plUsługi kurierskieZ branży

Jak wybrać kuriera dla biznesu motoryzacyjnego

O FastPost.plUsługi kurierskie

Jak wybrać kuriera dla sklepu internetowego?

O FastPost.plUsługi kurierskie

Jak naliczane są opłaty za paczki zagraniczne?

Warto przeczytać...
Przesyłki międzynarodowe do Chorwacji