Usługi kurierskie

Jaki kurier do Grecji

Zanim zaczniesz myśleć o wymianie handlowej z przedsiębiorcami prosto z Grecji, musisz koniecznie zapoznać się z ogólnie przyjętymi zasadami. Grecy lubią się poznać przed podjęciem współpracy i potrafią odmawiać nawet tym, którzy proponują świetne warunki, ale nie pokazali się z dobrej strony.

Grecy cenią sobie wartości rodzinne. Dlatego, jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który prowadzi firmę pokoleniową i zatrudniasz swoich bliskich, bez problemu zdobędziesz szacunek i uznanie nowych kontrahentów. Jednak to nie oznacza, że już możesz wysyłać przesyłki do Grecji, przed Tobą daleka jeszcze droga!

Pamiętaj, że Grecy lubią kontakt face-to-face

Musisz wiedzieć o tym, że zanim Grecy podpiszą umowę o współpracę, muszą się spotkać z kontrahentem. Najczęściej jest to więcej, jak jedno spotkanie. Lubią wiedzieć z kim zaczną pracować lub od kogo będą kupować produkty. Dlatego zarezerwuj sobie loty i nie zapomnij przypomnieć się o wizycie.

Podczas spotkania, bądź naturalny, otwarty, nie bój się rozmawiać o bliskich. Grecy szanują wartości rodzinne i bardzo często to one są ważniejsze od lukratywnych kontraktów. Jeżeli zdobędziesz ich serce, współpraca będzie czystą przyjemnością i jedynym zmartwieniem będzie pytanie – jaki kurier do Grecji dostarczy produkty na czas i we właściwej cenie?

Nie martw się formalnościami

Skoro już myślimy o wysyłce przesyłki do Grecji, powinieneś dokładnie zapoznać się z ofertami różnych firm kurierskich. Zamiast sprawdzać strony każdego z nich bądź spędzać godziny na infolinii, aby otrzymać biznesową ofertę, skorzystaj ze strony FastPost.pl. Dwa kliknięcia myszką i cały proces będzie już za Tobą. Niezależnie czy wysyłasz list z umową, pierwszą paczkę z Twoim produktem, czy całą paletę z zapasem na miesiąc zaopatrzenia – już z poziomu zamawiania kuriera dowiesz się, z jakimi kosztami będzie wiązać się ta formalność.

Aby otrzymać wycenę, jedyne co musisz zrobić to wypełnić pola w kilku krokach. W pierwszym określasz wymiary i wagę przesyłki oraz miejsce docelowe. Następnie spośród kilku dostępnych propozycji wybierasz kuriera, którego oferta odpowiada pod względem ceny i czasu realizacji. Jeszcze tylko adres, opłata i możesz wygenerować etykietę, a także umówić się na odbiór paczki. Fakturę otrzymasz zbiorczo pod koniec miesiąca lub indywidualnie do każdego zamówienia.

Pamiętaj o:

– dokładnym zmierzeniu paczki (wszystkie boki)

– zważeniu przesyłki

– wpisaniu poprawnych danych do formularza

W ten sposób otrzymasz właściwą cenę i nie będziesz musiał dopłacać, paczki są weryfikowane w magazynach i nic nie ujdzie uwadze kurierom.

Polecane artykuły
Usługi kurierskie

Przesyłki kurierskie do Estonii

Usługi kurierskie

Jak wysłać paczkę do Finlandii

Usługi kurierskie

Wysyłka paczek kurierem Polska Belgia

Usługi kurierskie

Przesyłki kurierskie na Cypr