Usługi kurierskie

Jaki kurier do Grecji

Zanim zaczniesz myśleć o wymianie handlowej z przedsiębiorcami prosto z Grecji, musisz koniecznie zapoznać się z ogólnie przyjętymi zasadami. Grecy lubią się poznać przed podjęciem współpracy i potrafią odmawiać nawet tym, którzy proponują świetne warunki, ale nie pokazali się z dobrej strony.

Grecy cenią sobie wartości rodzinne. Dlatego, jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który prowadzi firmę pokoleniową i zatrudniasz swoich bliskich, bez problemu zdobędziesz szacunek i uznanie nowych kontrahentów. Jednak to nie oznacza, że już możesz wysyłać przesyłki do Grecji, przed Tobą daleka jeszcze droga!

Pamiętaj, że Grecy lubią kontakt face-to-face

Musisz wiedzieć o tym, że zanim Grecy podpiszą umowę o współpracę, muszą się spotkać z kontrahentem. Najczęściej jest to więcej, jak jedno spotkanie. Lubią wiedzieć z kim zaczną pracować lub od kogo będą kupować produkty. Dlatego zarezerwuj sobie loty i nie zapomnij przypomnieć się o wizycie.

Podczas spotkania, bądź naturalny, otwarty, nie bój się rozmawiać o bliskich. Grecy szanują wartości rodzinne i bardzo często to one są ważniejsze od lukratywnych kontraktów. Jeżeli zdobędziesz ich serce, współpraca będzie czystą przyjemnością i jedynym zmartwieniem będzie pytanie – jaki kurier do Grecji dostarczy produkty na czas i we właściwej cenie?

Nie martw się formalnościami

Skoro już myślimy o wysyłce przesyłki do Grecji, powinieneś dokładnie zapoznać się z ofertami różnych firm kurierskich. Zamiast sprawdzać strony każdego z nich bądź spędzać godziny na infolinii, aby otrzymać biznesową ofertę, skorzystaj ze strony FastPost.pl. Dwa kliknięcia myszką i cały proces będzie już za Tobą. Niezależnie czy wysyłasz list z umową, pierwszą paczkę z Twoim produktem, czy całą paletę z zapasem na miesiąc zaopatrzenia – już z poziomu zamawiania kuriera dowiesz się, z jakimi kosztami będzie wiązać się ta formalność.

Aby otrzymać wycenę, jedyne co musisz zrobić to wypełnić pola w kilku krokach. W pierwszym określasz wymiary i wagę przesyłki oraz miejsce docelowe. Następnie spośród kilku dostępnych propozycji wybierasz kuriera, którego oferta odpowiada pod względem ceny i czasu realizacji. Jeszcze tylko adres, opłata i możesz wygenerować etykietę, a także umówić się na odbiór paczki. Fakturę otrzymasz zbiorczo pod koniec miesiąca lub indywidualnie do każdego zamówienia.

Pamiętaj o:

– dokładnym zmierzeniu paczki (wszystkie boki)

– zważeniu przesyłki

– wpisaniu poprawnych danych do formularza

W ten sposób otrzymasz właściwą cenę i nie będziesz musiał dopłacać, paczki są weryfikowane w magazynach i nic nie ujdzie uwadze kurierom.

Polecane artykuły
PoradnikUsługi kurierskie

Kurier Polska - Luksemburg

O FastPost.plUsługi kurierskieZ branży

Jak wybrać kuriera dla biznesu motoryzacyjnego

O FastPost.plUsługi kurierskie

Jak wybrać kuriera dla sklepu internetowego?

O FastPost.plUsługi kurierskie

Jak naliczane są opłaty za paczki zagraniczne?