Usługi kurierskie

Wysyłka paczek kurierem Polska Belgia

Tani i dobry kurier zagraniczny

Nadawanie przesyłek do Belgii jest pozbawione skomplikowanych formalności. Zgodnie z prawem obowiązującym wewnątrz Unii Europejskiej, towary wysyłane między krajami należącymi do wspólnoty, nie muszą przechodzić przez odprawy celne.

Naturalnie to bardzo dobra wiadomość dla Polaków. Rynek belgijski wciąż jest otwarty dla produktów wykonanych w kraju nad Wisłą, ze względu na wysoką jakość i bardzo dobrą cenę w porównaniu z konkurencyjnymi wyrobami z lepiej rozwiniętych państw. Stąd też, wielu przedsiębiorców zastanawia się czy wysyłka kurierem do Belgii jest droga czy wręcz przeciwnie? Jeżeli i Ty się nad tym zastanawiasz, koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią naszego raportu!

jak wysłać paczke do belgii

Wybierz najkorzystniejszą ofertę dla swojej firmy

Obecnie możemy skorzystać z różnych form wysyłania paczek, listów czy nawet palet z Polski do Belgii. Jednak nie zawsze wybór firmy transportowej będzie najkorzystniejszą ofertą, ponieważ koszty będą przewyższać cenę kuriera do Belgii. Jak to jest możliwe?

Wystarczy tylko sprawdzić na stronie FastPost.pl, jakie oferty cenowe (oraz czas realizacji) przygotowali wiodący kurierzy oferujący połączenia między Polską a Belgią. Jak to jednak zrobić? Przede wszystkim cały proces zaczyna się od oszacowania wymiarów oraz wagi paczki, którą chcemy nadać. Pamiętaj, że każda przesyłka, która będzie zapakowana w karton o prostych kształtach (np. sześcian czy prostopadłościan) będzie zawsze wyceniana taniej niż taka, której forma nie jest standardowa. Dlatego czasami lepiej umieścić przedmiot o nierównomiernej budowie w większym kartonie, a środek wypełnić np. folią bąbelkową.

Skorzystaj z dostępnego systemu do wyceniania i nadawania przesyłek

Bardzo dużo przewoźników czy brokerów kurierskich oferuje proste i funkcjonalne strony, za pośrednictwem których można łatwo i szybko nadać paczkę. Podobnie jest w przypadku FastPost.pl. Aby przygotować etykietę, nie trzeba się rejestrować, a wystarczy tylko wypełnić wymagane pola (wymiary paczki, miejsce odbioru, docelowe). W drugim kroku pojawią się dostępne oferty znanych kurierów w całej Europie, a Ty musisz wybrać tego, którego oferta odpowiada pod względem czasu realizacji czy ceny. FastPost.pl wyśle informacje do firmy przewozowej, aby odebrała przesyłkę, a jedyną formalnością po stronie zamawiającego jest.. wydrukowanie etykiety, która zostanie wygenerowana w ostatnim kroku. Zamawianie kuriera do Belgii nie może być prostsze!

Pamiętaj o porównaniu ofert kurierów, które przygotuje Ci FastPost.pl pod względem:

– ceny usługi, która będzie wyrażona w kwocie netto oraz brutto – fakturę VAT możesz wpisać w koszty prowadzenia działalności!

– czasu realizacji – niekiedy dłuższa droga może zmniejszyć koszt nawet o połowę!

– możliwości dopasowania odbioru pod indywidualne preferencje

Polecane artykuły
PoradnikUsługi kurierskie

Kurier Polska - Luksemburg

O FastPost.plUsługi kurierskieZ branży

Jak wybrać kuriera dla biznesu motoryzacyjnego

O FastPost.plUsługi kurierskie

Jak wybrać kuriera dla sklepu internetowego?

O FastPost.plUsługi kurierskie

Jak naliczane są opłaty za paczki zagraniczne?